KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757051
nr 1275 7051
Veikko Aaltona
(1910-1990), Finland
Oljemålning, Stilleben. Signerad, daterad -65. Olja på duk, 45x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 september 2019
kl 18:42:12
200 kr
450 kr
Veikko Aaltona
Läs mer om Veikko Aaltona